• HARMONOGRAM PRIJÍMACIEHO KONANIA 2024

• Prijímacie konanie 2024 sa uskutoční na Cirekvnom gymnáziu sv. Jána Krstiteľa v dvoch termínoch a to 2. mája 2024 a 6. mája 2024.

Priebeh prijímacieho konania bude v omoch termínoch nasledovný:

8:00 - 8:20 Príchod uchádzačov

8:30 - 9:35 Test z matematiky

9:35 - 9:55 Prestávka

10:00 - 11:05 Test zo slovenského jazyka a literatúry

11:05 Ukončenie prijímacieho konania

Program pre ZZ:

8:00 - 8:20 Príchod uchádzačov

8:30 - 10:00 Test z matematiky

10:00 - 10:20 Prestávka

10:20 - 11:50 Test zo slovenského jazyka a literatúry

11:50 Ukončenie prijímacieho konania

Milí uchádzači o štúdium na našej škole,

spolu s vedomosťami si so sebou nezabudnite zobrať pozvánku na PS 2024 (resp. váš špecifický kód), písacie potreby, kalkulačku. Môžete si zobrať aj malé občerstvenie, aj keď niečo pre vás určite pripravíme aj my.

• PRIJÍMACIE KONANIE 2024

Všetko, čo potrebujete vedieť na jednom mieste

• Vybrať si CGJK je krok, ktorý ťa posunie

• Milí deviataci základných škôl,

vitajte na stránke nášho Cirkevného gymnázia sv. Jána Krstiteľa, na ktorej nájdete všetky potrebné informácie k prijímacím skúškam 2024.

Skôr však, ako sa zahltíte mnohými dátumami a pokynmi, poďme si spoločne položiť tú najdôležitejšiu otázku: PREČO?? Prečo by práve Cirkevné gymnázium sv. Jána Krstiteľa malo byť správnou voľnou??

A tu je niekoľko našich odpovedí:

✨ Sme škola, kde učiť nás baví. A tak pre našich študentov máme pripraven tradičné i netradičné formy vyučovania.

✨ Sme škola rodinného tipu s individuálnym prístupom. Vzťahy vnímame ako jeden z nšich kľúčových pilierov

✨ Sme škola, kde si môžete dovoliť byť autentickí. Lebo výnimočnosť našich študentov je pre nás inšpirujúca.

✨ Sme škola, ktorá buduje hodnototy a duchovnosť. Úcta, rešpekt a dialóg prenikajú každú oblasť nášho života.

✨ Sme škola, ktorá svojim študentom verí a túži ich vidieť ako úspešných a šťastných ľudí. A na tejto ceste ich sprevádzame.

Ak teda hľadáte školu, kde sa nielen učí, ale zároveň aj sprevádza v celkovom raste vašej osobnosti, Cirkevné gymnázium sv. Jána Krstiteľa je tou správnou voľbou.

Jednoducho sme škola, ktorá Ťa posunie

• STAŇ SA SÚČAŤOU ŠKOLY, KTORÁ ŤA POSUNIE S SPLNENIU TVOJICH SNOV

• VZDELÁVANIE,
      • ktoré posúva
      • ATMOSFÉRA,
      • ktorá buduje
      • INOVÁCIE,
      • ktoré menia

• AKO NA TO?

VYSKÚŠAJ SI PRIJÍMAČKY

Máš stres ako to na prijímačkách prebieha? Obávaš sa náročnosti testov?

👉 Príď si k nám vyskúšať prijímačky.

9. marca o 9:00 si môžeš na našom Cirekvnom gymnáziu sv. Jána Krstiteľa v Trebišove vyskúšať prijímačky na vlastnej koži. Samozrejme len tak 😀!!

Vďaka skúšobným prijímačkmám sa lepšie pripravíš na tie ozajstné, pretože:

📍 zakúsiš atmosféru, ktorá okolo prjímačiek vládne

📍 overíš si náročnosť testov z jednotlivých predmetov

📍naši profesori si s Tebou prejdú jednotlivé úlohy a poradia Ti ako sa, čo najlepšie na prijímačky pripraviť.

Viac informácií a prihlasovací formulár nájdeš TU

Ak to bude užitočné, prijímačky na skúšku zrealizujeme ešte raz v čase pred prvým termínom prijímačok.

PRÍĎ NA PRIJÍMACIE SKÚŠKY

Prijímacie skúšky pre 4- ročné štúdium gymnázia sa budú konať v nasledujúcich termínoch:

2. máj 2024 (1. termín)

6. máj 2024 (2. termín)

Prijímacie skúšky sa budú konať písomnou formou z predmetov Slovenský jazyk a literatúra a matematika

SLEDUJ ZVEREJNENIE VÝSLEDKOV

Zoznam prijatých študentov zverejníme najneskôr 17. 5. 2024

PRIPRAVTE SA NA PRIJÍMACIE SKÚŠKY

VZOROVÉ ÚLOHY A TESTY K PRÍPRAVE NA PRIJÍMACIE SKÚŠKY NA CIRKEVNÉ GYMNÁZIUM SV. JÁNA KRSTITEĽA

Milí rodičia a uchádzači o štúdium na našej škole,

nižšie, v priložených súboroch, nájdete vzorové úlohy z predmetov Matematika  a Slovenský jazyk a literatúra, ktoré vám môžu pomôcť pri príprave na prijímacie skúšky Cirkevné gymnázium sv. Jána Krstiteľa.

🟢 Pri ich zostavovaní sme sa inšpirovali našimi testami z predchádzajúcich rokov a taktiež aj úlohami, ktoré poznáte z prípravy na Testovanie 9.

🟢 Nastavená náročnosť a úroveň týchto vzorových materiálov bude do veľkej miery zodpovedať aj testom, ktoré budete vypracovávať v oboch termínoch prijímacieho konania.

🟢 Veríme, že vám v príprave pomôžu, úspešne zvládnete prijímacie konanie a stanete sa našimi žiakmi.

VZOROVÉ TESTY SJL

Vzorový test SJL 1

Vzorový test SJL 2

Vzorový test SJL 3